Zoek een coach

Marianne Aarts

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
5643 PN Eindhoven, Nederland
0031/402.124.350
mjh.aarts@gmail.com

Peter Anckaert

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
De Smedt de Naeyerstraat 35/103, 8430 Middelkerke
0032/494/78.98.69
peter_anckaert@hotmail.com
www.geintegreerde-geneeswijzen.be

Bewustwording + Anita Janssen

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
6097 DJ Heel, Nederland
0031/6.48.17.61.37
anita@bewustwordingplus.nl
www.bewustwordingplus.nl

Wim Annerel

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Leeuwerikstraat 1, 9160 Lokeren
0032/486/45.56.53
wim@wimannerel.be
www.wimannerel.be

Carol Bailleul

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Draversstraat 20, 8450 Bredene
0032/474/77.63.69
carol.bailleul@sharwa.be

Cindy Bastiaens

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Gemeenteheide 69A, 2440 Geel
0032/475/83.46.16
cindy@huisvivento.be
www.huisvivento.be

Lava Coaching Becker Nicoline

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Hoflaan 9, 3062 JA Rotterdam, Nederland
0031/6.41.90.15.29
nbecker@lavacoaching.nl
www.lavacoaching.nl

Mie Beullens

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Polderstraat 45, 2800 Mechelen
0032/476/46.26.06
mie.beullens@telenet.be

Liesbeth Meuldijk Coaching - Blij van Binnen

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
3137 WR Vlaardingen, Nederland
tel.nr op verzoek
info.blijvanbinnen@gmail.com
www.blijvanbinnen.nl

Inge Boedts

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Galgestraat 5, 8810 Lichtervelde
0032/477/39.76.88
inge.boedts@telenet.be
www.theperfectcoach.be

Thérèse Bosman

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
1066 AA Amsterdam, Nederland
0031/6.47.14.09.28
T.Bosman@tiscali.nl
www.theresebosman.nl

Belinda Buysse

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Daalstraat 56, 1790 Affligem
0032/473/93.41.44
info@sephira.be
www.sephira.be

Belinda Buysse

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Korte Nieuwstraat 12/11, 9300 Aalst
0032/473/93.41.44
info@sephira.be
www.sephira.be

Tiny Claeys

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Zwaanstraat 58, 8340 Sijsele
0032/476/36.82.46
tiny@peppertalk.be
www.peppertalk.be

Els Coeck

Coach voor particulieren
Bautebrugstraat 14, 1670 Pepingen
0032/497/37.13.63
els.coeck@skynet.be
www.coeck-coaching.be

Krist Coorman

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Bakkershoekstraat 43A, 8890 Dadizele
+32/477/13.69.19
krist@businessinbalance.be
www.businessinbalance.be

Krist Coorman

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Westremdries 3, 9230 Westrem
+32/477/13.69.19
krist@businessinbalance.be
www.businessinbalance.be

Anja Copejans

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Jan Frans Willemsstraat 25, 920 Zele
0032/474/47.44.30
Info@trnsfrm.be
Www.trnsfrm.be

Ann Daenekindt

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Turfvaartlaan 38, 2920 Kalmthout
0032/473/99.99.64
anndaenekindt@telenet.be
www.pendula.be

Simone de Boer

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
1541 VN Koog aan de Zaan, Nederland
0031/6.50.55.19.52
simone@sabelsupport.nl

Monika De Crem

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Jan Van Ruusbroecklaan 4, 8500 Kortrijk
+32/497/40.04.40
monika.de.crem@telenet.be
www.monikadecrem.be

Kathy De Wit

Coach voor particulieren
Bosbessenlaan 17, 3110 Rotselaar
0032/477/94.78.60
kt@artlover.com

Marleen Deboeck

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Kleine Lammeneelstraat 2, 2220 Heist-op-den-Berg
+32/478/75.78.64
info@dearkvannoa.be
www.dearkvannoa.be

Alexis Decorte

Coach voor particulieren
Warmoezeniersstraat 19, 8000 Koolkerke (Brugge)
0032/468/11.41.86
Piramed.bvba@pandora.be
www.piramed.be

Annick Defoort

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Stedestraat 51, 8530 Harelbeke
0032/479/47.93.35
annick.defoort@astrana.be
www.astrana.be

Benedikte Demeestere

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Kalverstraat 5, 9150 Rupelmonde
0032/478/78.04.24
benedikte@becoach.be
www.becoach.be

Bieke Demeulenaere

Coach voor particulieren
Sint-Lambertusstraat 30, 3001 Heverlee
0032/494/19.64.63
bieke@perfectok.be
www.perfectok.be

Anja Deroost

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Pater Perquylaan 19, 3001 Heverlee
0032/476/24.33.95
anja@anjaderoost.be
www.anjaderoost.be

Caroline Deruytter

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Romeinsebaan 26, 1785 Brussegem
0032/497.48.99.00
info@coachup.be
www.coachup.be

Inge Deschamps

Coach voor particulieren
Warmoezeniersstraat 19, 8000 Koolkerke (Brugge)
0032/486/47.72.08
inge.labyrint@hotmail.com

Ann Devynck

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Oxdonkstraat 166B, 1880 Kapelle-op-den-Bos
0032/476/90.69.03
ann.devynck@gmail.com
www.andev-consult.be

Carine Dewulf

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Park ter Heide 14, 9070 Heusden (O-VL)
0032/479/73.15.40
carine@andersverder.be
www.andersverder.be

Muriël Emmery

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Brouwerijstraat 33, 1910 Kampenhout
0032/479/45.83.41
muemmery@yahoo.com

Frank Geelen

Coach voor particulieren
Kleinven 60, 3600 Genk
0032/473/13.01.66
fr.geelen@telenet.be

Elfje Godderis

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Rijsenbergstraat 152, 9000 Gent
0032/485/12.48.69
elfjegodderis@hotmail.com
www.vleugelverhalen.be

Nathalie Going Forward

Coach voor particulieren
1570 Tollembeek
0032/483/11.78.69
goingforward@outlook.be

Danielle Grouwels

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Klein Eikeblok 14, 3150 Tildonk

danielle.grouwels@skynet.be
www.daniellegrouwels.be

Tine Gysel

Coach voor particulieren
Beverlaak 3, 3118 Werchter
0032/472/24.23.49
tine@zelfinzicht.be
www.zelfinzicht.be

Els Heytens

Coach voor particulieren
Dronckaertstraat 617, 8930 Lauwe
0032/496/41.68.91
info@elsheytens.be
www.elsheytens.be

Bart Hiel

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
9280 Wieze - Lebbeke
0032/475/34.22.33
bart.hiel@skynet.be

Ruud Hooiveld

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Mgr. Hermuslaan 79, 5271 NP Sint-Michielgestel, Nederland
0031/6.41.50.07.43
info@nipc.nl
www.nipc.nl

Ans Janssen

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Fleminghstraat 84, 6532 XH Nijmegen, Nederland
+31/ 6.34.11.34.85
a.janssen@hfdzkn.nl
www.hfdzkn.nl

Ludwig Jossa

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Tiensesteenweg 1, 3010 Kessel-Lo
0032/495/87.21.40
ludwig@tempoprimo.be
www.tempoprimo.be

Sven Kerremans

Coach voor bedrijven
Riemstraat 15 bus 201, 2000 Antwerpen
0032/473/82.35.15
sven@hetontwikkelingsinstituut.be
www.bevrijdjzelf.be

Linda Kleingeld

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Liersesteenweg 133, 2547 Lint
0032/496/19.11.57
Linda.kleingeld@telenet.be

Inge Libbrecht

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Nattehofstraat 92, 2800 Mechelen
0032/474/43.49.01
info@ingelibbrecht.be
www.ingelibbrecht.be

Cathérine Liekens

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
H.Speecqvest 36, 2800 Mechelen
0032/475/93.83.83
catherine@potenttalent.be
www.potenttalent.be

Anne Louis

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Grote Plekweg 14, 3520 Zonhoven
0032/494/44.70.56
anne.louis100@gmail.com

Jean-Paul Macken

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Boudewijnvest 34, 3290 Diest
0032/478/56.61.70
jean.paul.macken@skynet.be
www.jeanpaulmacken.be

Inès Maelfait

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
De Cassinastraat, 8540 Deerlijk
0032/478/77.33.06
info@lotuslifestylecoaching.be
www.lotuslifestylecoaching.be

Annelies Maes

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Vlaanderdal 1 bus 1, 9630 Zwalm (Sint-Maria-Latem)
0032/471/56.17.54
annelies.maes@kivief.be
www.kivief.be

Jef Meeus

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Wommelgemsesteenweg 1, 2531 Vremde-Boechout
0032/478/96.12.22
jemecoaching@gmail.com

Katharina Mertens

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Eiland 35, 9450 Haaltert
0032/496/51.15.16
katharina@coachinbeweging.be
www.coachinbeweging.be

Dorine Nevelsteen

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Bosstraat 80 b3, 2500 Lier
0032/497/51.99.12
Welkom@doorzien.be
www.doorzien.be

Ingrid Nolis

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Leuvensebaan 16, 3220 Holsbeek
0032/476/62.05.05
ingrid@in-zijn.be
www.in-zijn.be

Nele Oelbrandt

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Mierhoopweg 87, 3850 Nieuwekerken
0032/475/99.99.55
nele.oelbrandt@telenet.be
www.mindmatters.be

Ilse Peeters

Coach voor particulieren
Huib Hostelei 14, 2540 Hove
0032/495/82.06.08
ilsepee@gmail.com

Miek Peeters

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Coquilhatstraat 37 bus 201, 2000 Antwerpen
0032/477/52.39.63
miek.peeters.coaching@outlook.be

Georges Phlippeau

Coach voor particulieren
Klinketstraat 11, 2323 Wortel
0032/468/12.12.95
info@praktijksphinx.be
www.praktijksphinx.be

Marlou Pluijmaekers - Oudmans

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
6231 HK Meerssen, Nederland
0031/6.50.64.69.70
marlou.pluijmaekers@gmail.com

Rita Raets

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Vijverlaan 22, 2550 Kontich
0032/497/50.66.12
rita@ilovemyjob.be
www.ilovemyjob.be

Siska Saller

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
3012 Wilsele
0032/496/56.99.87
siska@aboveandbeyond.be
www.aboveandbeyond.be

Veerle Scevenels

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Baudelostraat 89, 9000 Gent
0032/476/26.83.08
veerle.scevenels@telenet.be

Veerle Scevenels

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Stationsstraat, 3590 Diepenbeek
0032/476/26.83.08
veerle.scevenels@telenet.be

Mieke Scheldeman

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Baasrodestraat 180A, 9280 Lebbeke
+32/477/60.38.01
Mieke.scheldeman@gmail.com
www.miekescheldeman.be

Stien Schoemans

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Oude Gaversesteenweg 64, 9820 Merelbeke
0032/473/53.60.49
stien.schoemans@candra.be
www.candra.be

Hedda Simons

Coach voor particulieren
Lusthovenlaan 9, 2640 Mortsel
0032/474/58.54.35
hedda@reloadantwerp.be
www.reloadantwerp.com

Natalie Simons

Coach voor particulieren
Kasteelstraat 6, 3272 Testelt
+32/486/69.38.08
Simons_natalie@hotmail.com

Mark Smets

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Stekelbaarsstraat 5, 1850 Grimbergen
0032/475/53.81.52
marc@ontplooi-jezelf.be

Gitta Smits

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Sint-Katharinastraat 186, 2870 Puurs
0032/ 497/26.53.42
info@attivare.be
www.attivare.be

Marie Louise Stevens

Coach voor particulieren
Rozenlaan 62, 3580 Beringen
0032/474/48.80.40
marielouisestevens@hotmail.com

Johan Stiers

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Albert Servaesweg 8, 1861 Meise
0032/487/51.62.71
johan.stiers2@telenet.be
www.start2.be

Johan Stiers

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
1200 Brussel-Woluwe
0032/487/51.62.71
johan.stiers2@telenet.be
www.start2.be

Leo Stoffels

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
6165 CS Geleen
0031/6.55.69.28.71
lmstoffels@yahoo.com

Kees Stokkel

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Herenweg 41, 2361 EE Warmond, Nederland
0031/6.22.24.78.22
keesstokkel@planet.nl
www.penfcoaching.nl

Elfi Strackx

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Krijgshof 3, bus 289, 9200 Dendermonde
+32/496/50.05.33
info@positivibes.be
www.positivibes.be

Inge Struyf

Coach voor particulieren
Laaglandlaan 97, 2170 Merksem
0032/473/32.29.43
struyfinge@gmail.com
www.bewegingskracht.be

Lien Timmermans

Coach voor particulieren
Wijgmaalsesteenweg 192a, 3020 Herent
0032/478/45.99.14
dewereldinjou@gmail.com
www.dewereldinjou.be

Bernadette Torfs

Coach voor particulieren
Ivan Maquinaylei 22 bus 2, 2100 Deurne
0032/474/42.86.31
bernadette.torfs2@gmail.com

Griet Troch

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Heirbaan 59, 9200 Dendermonde
0032/498/91.30.01
griet.troch@telenet.be

Wendy Tulkens

Coach voor particulieren
Thonetlaan 60, 2050 Antwerpen
0032/485/93.64.38
wendy@eigen-wijzer.be
www.eigen-wijzer.be

Nathalie Vaes

Coach voor particulieren
Lusthofstraat 21, 3550 Heusden-Zolder
0032/474/62.74.87
nathalie@jezelfontmoeten.be
www.jezelfontmoeten.be

Mieke Vallaeys

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Gevaerts-Zuid 15, 8730 Beernem
0032/479/73.82.83.
mieke@menzenco.be
www.menzenco.be

Frédérique Van Branteghem

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Tisseltsesteenweg 224, 2830 Willebroek
0032/479/39.59.99
fred@fvbcoaching.be
www.fvbcoaching.be

Christel Van Camp

Coach voor particulieren
Slagveldweg 12, 3191 Hever
+32/473/99.62.46
Leiderschapslef@gmail.com
www.zinleving.be

Christine Van de Steene

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Eiklaan 22, 1600 Sint-Pieters-Leeuw
+32/497/82.21.39
Christinevandesteene.zuun@gmail.com
www.christinevandesteene.be

Luc Van De Steene

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Daalstraat 56, 1790 Affligem
+32/486/89.76.33
luc@sephira.be
www.sephira.be

Luc Van De Steene

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Korte Nieuwstraat 12/11, 9300 Aalst
0032/486/89.76.33
luc@sephira.be
www.sephira.be

Karen Van den Eeden

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Herenboslaan 10A, 2500 Konongshooikt
+32/494/50.25.60
karenvandeneeden@gmail.com

Lieve Van der Elst

Coach voor particulieren
Veldonkstraat 206, 3120 Tremelo
0032/477/26.78.64
info@echtjezelf.be
www.echtjezelf.be

Valentine Van der Hauwaert

Coach voor particulieren
Ruitersdreef 19, 2970 Schilde
0032/474/88.96.25
valentine.vanderhauwaert@telenet.be

Kristel Van Doorslaer

Coach voor particulieren
Mayerlei 90 b1, 2640 Mortsel
0032/478/78.56.84
kristelvd@activational.be
www.activational.be

Lut Van Hecke

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
2270 Herenthout
0032/497/47.81.60
lut.vhecke@skynet.be
www.debewustekeuze.be

Lutgard Van Hoogten

Coach voor particulieren
Bijenhof 10, 2220 Heist-op-den-Berg
0032/473/99.07.56
lutgard.vanhoogten@telenet.be

An Van Lysebetten

Coach voor particulieren
Dries 16, 9112 Sinaai
0032/472/60.48.96
info@groeiplek.be
www.groeiplek.be

Ann Van Malderen

Coach voor particulieren
Regio 1840, 1840 Londerzeel
0032/487/58.78.53
OCP-coaching@proximus.be

Maria van Melis

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
5835 CW Beugen, Nederland
0031/6.10.67.49.54
info@vitalentcoaching.nl
www.vitalentcoaching.nl

Koenraad Van Mierlo

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Overnelleweg 49, 1740 Ternat
0032/474/98.93.83
koenraad.vanmierlo@gmail.com

Koenraad Van Reeth

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Congoken 3, 9120 Beveren
+32/474/76.53.09
info@hartcoaching.be
www.hartcoaching.be

Annik Van Sande

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Hoogweg 45, 9255 Buggenhout
0032/495/32.12.92
annik.vansande@gmail.com
www.uniki.be

Ellen Vanbuel

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Klaverheide 54, 2930 Brasschaat
0032/478/32.99.43
ellen@balanceinlife.be
www.balanceinlife.be

Inge Vandegehuchte

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Windmolenstraat 212, 2660 Antwerpen
0032/477/61.92.37
inge.vandegehuchte@gmail.com
www.ithuo.be

Lieve Vander Linden

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Weterbeekstraat 44, 3360 Bierbeek
0032/498/84.03.19
lieve@uitjezelf.be
www.uitjezelf.be

Erwin Vanderhoeft

Coach voor particulieren
Oude Kerkstraat 31, 3650 Dilsen-Stokkem
0032/497/03.84.05
erwinvanderhoeft@hotmail.com

Hilde Vannerom

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Albert Vanlaethemstraat 24, 1560 Hoeilaart
0032/475/38.44.75
hilde.vannerom@heatlhyleadersatwork.com

Evelyne Vanraes

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Berreweide 7, 1840 Londerzeel
+32/498/24.14.99
evelyne@evcc.be
www.evcc.be

Yvonne Veenendaal

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
2023 VR Haarlem, Nederland
0031/6.33.30.91.32
y.veenendaal@humaninteract.nl
www.humaninteract.nl

Muriel Velu

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Herkenrodestraat 20, 3540 Herk-de-Stad
0032/477/56.45.01
muriel@creatingminds.be
www.creatingminds.be

Judith Verhaar

Coach voor particulieren
Dr. Vannestestraat 24, 9160 Lokeren
+32/475/58.62.24
coaching@junite.be
www.junite.be

Ann Verlooy

Coach voor particulieren
Klaterstraat 35, 2830 Willebroek
+32/498/13.08.43
ann@animo-troaching.be
www.animo-troaching.be

Ann Verlooy

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Korporaal Trésigniesstraat 11, 1980 Eppegem
+32/498/13.08.43
ann@animo-troaching.be
www.animo-troaching.be

Chantal Vlijm

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
6523 LV Nijmegen, Nederland
0031/24.35.40.398
chantalvlijm@hotmail.com

Chris Vluymans

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Vogelstraat 100, 2580 Putte
+32/ 489/72.57.16
chris@leefecht.be
www.leefecht.be

Vivian Welling

Coach voor particulieren
2320 Hoogstraten

vivianwelling@hotmail.com

Patricia Wichman

Coach voor particulieren
Strijdersstraat 64/605, 3000 Leuven
0032/474/31.59.08
patriciawichman@gmail.com
www.haptonomie-sulis.be

Patricia Wichman

Coach voor particulieren
Duivenhokstraat 26, 8400 Oostende
0032/474/31.59.08
patriciawichman@gmail.com
www.haptonomie-sulis.be

Sylvia van Wonderen

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
2182 NM Hillegom, Nederland
0031/6.15.08.09.31
sylviavwn@outlook.com
www.tomakesense.nl

Yas Coaching Yasmina Hajoui -

Coach voor particulieren
9870 Machelen-aan-de-Leie/Deinze
0032/475/74.29.14
yasmina.hajoui@skynet.be