Zoek een coach

Peter Anckaert

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
De Smedt de Naeyerstraat 35/103, 8430 Middelkerke
0032/494/78.98.69
peter_anckaert@hotmail.com
www.geintegreerde-geneeswijzen.be

Cindy Bastiaens

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Gemeenteheide 69A, 2440 Geel
0032/475/83.46.16
cindy@huisvivento.be
www.huisvivento.be

Mie Beullens

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Polderstraat 45, 2800 Mechelen
0032/468/20.86.79
mie.beullens@telenet.be

Inge Boedts

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Galgestraat 5, 8810 Lichtervelde
0032/477/39.76.88
inge.boedts@telenet.be
www.theperfectcoach.be

Els Boesmans

Coach voor particulieren
Voortstraat 25, 2890 Oppuurs
0032/474/72.46.93
elsboesmans@hotmail.com
www.leefjezelf.be

Belinda Buysse

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Daalstraat 56, 1790 Affligem
0032/473/93.41.44
info@sephira.be
www.sephira.be

Lieve Bynens

Coach voor particulieren
Mommestraat 61, 3550 Heusden-Zolder
+32/478/32.07.82
lieve@zondertwijfel.be
www.zondertwijfel.be

Els Coeck

Coach voor particulieren
Bautebrugstraat 14, 1670 Pepingen
0032/497/37.13.63
els.coeck@skynet.be
www.coeck-coaching.be

Krist Coorman

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Bakkershoekstraat 43A, 8890 Dadizele
+32/477/13.69.19
krist@businessinbalance.be
www.businessinbalance.be

Krist Coorman

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Westremdries 3, 9230 Westrem
+32/477/13.69.19
krist@businessinbalance.be
www.businessinbalance.be

Ann Daenekindt

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Turfvaartlaan 38, 2920 Kalmthout
0032/473/99.99.64
anndaenekindt@telenet.be
www.pendula.be

Monika De Crem

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Jan Van Ruusbroecklaan 4, 8500 Kortrijk
+32/497/40.04.40
monika.de.crem@telenet.be
www.monikadecrem.be

Kathy De Wit

Coach voor particulieren
Bosbessenlaan 17, 3110 Rotselaar
0032/477/94.78.60
kt@artlover.com

Marleen Deboeck

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Kleine Lammeneelstraat 2, 2220 Heist-op-den-Berg
+32/478/75.78.64
info@dearkvannoa.be
www.dearkvannoa.be

Annick Defoort

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Evangeliestraat 46, 8530 Harelbeke
0032/479/47.93.35
annick.defoort@astrana.be
www.astrana.be

Benedikte Demeestere

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Kalverstraat 5, 9150 Rupelmonde
0032/478/78.04.24
benedikte@becoach.be
www.becoach.be

Bieke Demeulenaere

Coach voor particulieren
Sint-Lambertusstraat 30, 3001 Heverlee
0032/494/19.64.63
bieke@perfectok.be
www.perfectok.be

Anja Deroost

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Pater Perquylaan 19, 3001 Heverlee
0032/476/24.33.95
anja@anjaderoost.be
www.anjaderoost.be

Caroline Deruytter

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Romeinsebaan 26, 1785 Brussegem
0032/497.48.99.00
info@coachup.be
www.coachup.be

Frank Desmet

Coach voor particulieren
Guldensporenlaan 46, 8790 Waregem
+32/56/32.52.54
info@osteorelax.be
www.osteorelax.be

Muriël Emmery

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Kleine ham, 6, 1830 Machelen
0032/479/45.83.41
muemmery@yahoo.com

Elfje Godderis

Coach voor particulieren
Brioolstraat 1A, 9000 Gent
0032/485/12.48.69
elfjegodderis@hotmail.com
www.vleugelverhalen.be

Danielle Grouwels

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Klein Eikeblok 14, 3150 Tildonk

danielle.grouwels@skynet.be
www.daniellegrouwels.be

Marcel Hendrickx

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Den Blommaert 13, 2540 Hove
0032/475/60.59.54
marcel@hetontwikkelingsinstituut.be
www.hetontwikkelingsinstituut.be

Els Heytens

Coach voor particulieren
Dronckaertstraat 617, 8930 Lauwe
0032/496/41.68.91
info@elsheytens.be
www.elsheytens.be

Ruud Hooiveld

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Cypressenlaan 43, 5271 JP Sint-Michielstelsel, Nederland
0031/6.41.50.07.43
ruud@hooiveldpartners.nl
www.hooiveldpartners.nl

Ans Janssen

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Fleminghstraat 84, 6532 XH Nijmegen, Nederland
+31/ 6.34.11.34.85
a.janssen@hfdzkn.nl
www.hfdzkn.nl

Ludwig Jossa

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Tiensesteenweg 1, 3010 Kessel-Lo
0032/495/87.21.40
ludwig@tempoprimo.be
www.tempoprimo.be

Sven Kerremans

Coach voor bedrijven
Riemstraat 15 bus 201, 2000 Antwerpen
0032/473/82.35.15
sven@hetontwikkelingsinstituut.be
www.bevrijdjzelf.be

Saar Langelaan

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Diezestraat 22, 3812 KX, Amersfoort, Nederland
0031/6.15.57.56.73
saar@thabor-training.nl
www.thabor-training.nl

Inge Libbrecht

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Nattehofstraat 92, 2800 Mechelen
0032/474/43.49.01
info@ingelibbrecht.be
www.ingelibbrecht.be

Cathérine Liekens

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
H.Speecqvest 36, 2800 Mechelen
0032/475/93.83.83
catherine@potenttalent.be
www.potenttalent.be

Jean-Paul Macken

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Boudewijnvest 34, 3290 Diest
0032/478/56.61.70
jean.paul.macken@skynet.be
www.jeanpaulmacken.be

Annelies Maes

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Vlaanderdal 1 bus 1, 9630 Zwalm (Sint-Maria-Latem)
0032/471/56.17.54
annelies.coaching@gmail.com
www.agave-coaching.com

Jef Meeus

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Wommelgemsesteenweg 1, 2531 Vremde-Boechout
0032/478/96.12.22
jemecoaching@gmail.com

Dorine Nevelsteen

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Bosstraat 80 b3, 2500 Lier
0032/497/51.99.12
Welkom@doorzien.be
www.doorzien.be

Ingrid Nolis

Coach voor particulieren
Leuvensebaan 16, 3220 Holsbeek
0032/476/62.05.05
ingrid@in-zijn.be
www.in-zijn.be

Nele Oelbrandt

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Mierhoopweg 87, 3850 Nieuwekerken
0032/475/99.99.55
nele.oelbrandt@telenet.be
www.mindmatters.be

Ilse Peeters

Coach voor particulieren
Huib Hostelei 14, 2540 Hove
0032/495/82.06.08
ilsepee@gmail.com

Rita Raets

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Vijverlaan 22, 2550 Kontich
0032/497/50.66.12
rita@ritaraets.be
www.ritaraets.be

Siska Saller

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
3012 Wilsele
0032/496/56.99.87
siska@aboveandbeyond.be
www.aboveandbeyond.be

Veerle Scevenels

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Baudelostraat 89, 9000 Gent
0032/476/26.83.08
veerle.scevenels@telenet.be

Veerle Scevenels

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Stationsstraat, 3590 Diepenbeek
0032/476/26.83.08
veerle.scevenels@telenet.be

Mieke Scheldeman

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Baasrodestraat 180A, 9280 Lebbeke
+32/477/60.38.01
Mieke.scheldeman@gmail.com
www.miekescheldeman.be

Véronique Schelfaut

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Congoken 3, 9120 Beveren
0032/495/44.32.52
info@hartcoaching.be
www.hartcoaching.be

Stien Schoemans

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Oude Gaversesteenweg 64, 9820 Merelbeke
0032/473/53.60.49
stien.schoemans@candra.be
www.candra.be

Hedda Simons

Coach voor particulieren
Lusthovenlaan 9, 2640 Mortsel
0032/475/58.54.35
Hedda.simons@reloadantwerp.be
www.reloadantwerp.be

Natalie Simons

Coach voor particulieren
Kasteelstraat 6, 3272 Testelt
+32/486/69.38.08
Simons_natalie@hotmail.com

Gitta Smits

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Sint-Katharinastraat 186, 2870 Puurs
0032/ 497/26.53.42
info@attivare.be
www.attivare.be

Johan Stiers

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Albert Servaesweg 8, 1861 Meise
0032/487/51.62.71
johan.stiers2@telenet.be

Kees Stokkel

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Herenweg 41, 2361 EE Warmond - Nederland
0031/6.22.24.78.22
keesstokkel@planet.nl
www.penfcoaching.nl

Elfi Strackx

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Krijgshof 3, bus 289, 9200 Dendermonde
+32/496/50.05.33
info@positivibes.be
www.positivibes.be

Lien Timmermans

Coach voor particulieren
Wijgmaalsesteenweg 192a, 3020 Herent
0032/478/45.99.14
dewereldinjou@gmail.com
www.dewereldinjou.be

Bernadette Torfs

Coach voor particulieren
Ivan Maquinaylei 22 bus 2, 2100 Deurne
0032/474/42.86.31
bernadette.torfs2@gmail.com

Wendy Tulkens

Coach voor particulieren
Thonetlaan 60, 2050 Antwerpen
0032/485/93.64.38
wendy@eigen-wijzer.be
www.eigen-wijzer.be

Nathalie Vaes

Coach voor particulieren
Lusthofstraat 21, 3550 Heusden-Zolder
0032/474/62.74.87
nathalie@jezelfontmoeten.be
www.jezelfontmoeten.be

Mieke Vallaeys

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Gevaerts-Zuid 15, 8730 Beernem
0032/479/73.82.83.
mieke@menzenco.be
www.menzenco.be

Luc Van De Steene

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Daalstraat 56, 1790 Affligem
+32/486/89.76.33
luc@coachinggarden.be
www.coachinggarden.be

Lut Van Hecke

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
2270 Herenthout
0032/497/47.81.60
lut.vhecke@skynet.be
www.debewustekeuze.be

Ann Van Malderen

Coach voor particulieren
Regio 1840, 1840 Londerzeel
0032/487/58.78.53
OCP-coaching@proximus.be

Koenraad Van Mierlo

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Overnelleweg 49, 1740 Ternat
0032/474/98.93.83
koenraad.vanmierlo@gmail.com

Koenraad Van Reeth

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Congoken 3, 9120 Beveren
+32/474/76.53.09
info@hartcoaching.be
www.hartcoaching.be

Annik Van Sande

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Hoogweg 45, 9255 Buggenhout
0032/495/32.12.92
annik.vansande@gmail.com
www.uniki.be

Inge Vandegehuchte

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Windmolenstraat 212, 2660 Antwerpen
0032/477/61.92.37
inge.vandegehuchte@gmail.com
www.ithuo.be

Evelyne Vanraes

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Berreweide 7, 1840 Londerzeel
+32/498/24.14.99
evelyne@evcc.be
www.evcc.be

Veerle Vekeman

Coach voor particulieren
Adriaan Pauwstraat 14, 2582 AR Den Haag, Nederland
0031/6.20.83.00.84
veerle7.vekeman@gmail.com

Judith Verhaar

Coach voor particulieren
Dr. Vannestestraat 24, 9160 Lokeren
+32/475/58.62.24
coaching@junite.be
www.junite.be

Gude Verhaert

Coach voor particulieren
Broechemlei 68, 2520 Ranst
+32/484/97.92.18
gude.verhaert@telenet.be

Ann Verlooy

Coach voor particulieren
Klaterstraat 35, 2830 Willebroek
+32/498/13.08.43
ann@animotroaching.be
www.animo-troaching.be

Ann Verlooy

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Korporaal Trésigniesstraat 11, 1980 Eppegem
+32/498/13.08.43
ann@animotroaching.be
www.animo-troaching.be

Chris Vluymans

Coach voor particulieren
Coach voor bedrijven
Heivelden 27, 2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver
+32/ 489/72.57.16
chris@leefecht.be
www.leefecht.be

Patricia Wichman

Coach voor particulieren
Strijdersstraat 64/605, 3000 Leuven
0032/474/31.59.08
patriciawichman@gmail.com
www.haptonomie-sulis.be

Patricia Wichman

Coach voor particulieren
Duivenhokstraat 26, 8400 Oostende
0032/474/31.59.08
patriciawichman@gmail.com
www.haptonomie-sulis.be